Jak Stworzyć Pierścionek Na Indywidualne Zamówienie Krok Po Kroku

 

 

Pierścionek Zaręczynowy Z Twoją Historią- Właśnie Taki O Jakim Marzysz

 

Pozwól sobie na marzenia i stwórz z nami wymarzony pierścionek zaręczynowy! Bardzo osobisty i symboliczny. Pierścionek według Twojego pomysłu, w którym znajdują się Twoje ulubione motywy, kamienie, faktury. Pierścionek, który opowiadał będzie Waszą historię.

Taki pierścionek wykonany ręcznie tylko dla Ciebie to prawdziwy rarytas w dzisiejszych czasach masowej produkcji.

 

Krok 1

CHCEMY CIEBIE POZNAĆ

 

Projekt jest w Twojej głowie. Wystarczy, że nam o nim opowiesz, a stworzymy TEN JEDEN, JEDYNY NA CAŁYM ŚWIECIE- specjalnie dla Ciebie:).

Znajomość fachu i różnorodność technik, nawet starych pozwana nam na przyjmowanie niemal wszystkich zleceń od kopii biżuterii antycznej, w stylu art deco, edwardiańskim, secesyjnym czy współczesnym i minimalistycznym.

Zanim zaczniemy nasz proces proszę WYPEŁNIĆ NASZ FORMULARZ KONTAKTOWY. Podziel się z nami Twoim pomysłem na wymarzony pierścionek, prześlij zdjęcia lub rysunki elementów, które przypadły Tobie do serca i które chciałbyś włączyć w Twój projekt. Pomyśl również o osobistych, niestandardowych motywach, które chciałbyś widzieć w pierścionku. Możesz załączyć również tablice  Pinteresta z pierścionkami, motywami, które najbardziej podobają się Tobie lub strony www.

Napisz nam również o kamieniu centralnym i materiale, z którego chciałbyś, by powstał Twój pierścionek.

Pamiętaj jednak, że nie kopiujemy wzorów innych designerów. Możemy użyć jakiś motyw, zdobienie, technikę i stworzyć coś NOWEGO, ale NIE TAKI SAM PIERŚCIONEK.  Działamy ETYCZNIE.

Po otrzymaniu wszystkich informacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub przez Whatsappa lub umówimy się na osobiste spotkanie w pracowni w Gdańsku, gdzie  gdzie przy kawie przedyskutujemy szczegóły dotyczące projektu.

 

 

Krok 2

PROJEKT I WYBÓR KAMIENI

W oparciu o Twoje pomysły i budżet dopracujemy szczegóły dotyczące doboru kamieni. Pomożemy Ci znaleźć idealny kamień centralny o odpowiedniej wielkości, kształcie, jakości, szlifie i pochodzeniu.

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami kamieni szlachetnych, którzy istnieją na rynku od lat i pomożemy Ci w wyborze etycznego diamentu lub kolorowego kamienia. Jesteśmy w kontakcie również z zagranicznymi szlifierniami diamentów i możemy mając trochę czasu sprowadzić prawie każdy kamień.

Jeśli posiadasz własny kamień i chcesz by był częścią projektu, możesz go również do nas wysłać.


PROJEKT 

W pracowni nie używam technologii CAD. Jeżeli jest taka potrzeba mogę ją zlecić grafikom z zaprzyjaźnionej firmie, ale taki proces wtedy wydłuża się  o 3-4 tygodnie. Na podobnych zasadach możemy stworzyć komputerową wizualizację, do której będzie można wprowadzać zmiany. Przy drogiej biżuterii - 20 000 PLN i więcej, prace będą dostarczone wraz z odręcznymi projektami w postaci odręcznych szkiców.

 Krok 3

PRACA NAD PIERŚCIONKIEM I FINALNY EFEKT


Po akceptacji projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowane zamówienie indywidualne w naszym sklepie, gdzie będzie można dokonać zakupu. Czas realizacji projektu zależy od projektu i może trwać od 2 tygodni do kilkunastu  tygodni.  Przeważnie jednak projekt powstaje w przeciągu 3-4 tygodni.  W zależności  jednak od pory roku , czy problemami związanymi z zdobyciem kamienia może wydłużyć się nawet do 16 tygodni. 

Twój pierścionek wykonany będzie od początku do końca wykonany w pracowni w Gdańsku. Na koniec zostanie ocechowany w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Gdańsku.

 

 

Jeśli zależy Wam na dokumentowaniu Waszej  historii prosimy przy składaniu zlecenia o  taką informację. Na pewno dostarczymy parę zdjęć z procesu powstawania pierściona  w pracowni.

 

ODBIÓR PIERŚCIONKA

Pierścionek najlepiej jest odebrać osobiście w naszej pracowni, która mieści się na ulicy Góralskiej 19 w Gdańsku Niedźwiedniku. Chociaż współpracujemy z praktycznie wszystkimi przewoźnikami i często wykorzystujemy tę opcję do doręczania przesyłek, to może ona być niedostępna przy najdroższych produktach.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli po otrzymaniu pierścionka prześlesz nam również Twoje zdjęcia lub sam otagujesz je hashtagiem #myarpelc #arpelcbespoke i i zostawisz opinie. :)

Co jakiś czas prześlij nam pierścionek do odświeżenia. Dla naszych klientów usługa taka po roku jest Gratis!

 

Niektóre zdjęcia przesłane przez naszych klientów

 

 

A teraz Wypełnij Formularz i stwórz ten jeden, jedyny na całym świecie pierścionek zaręczynowy.

 

A jeżeli ciągle się wachasz to zajrzyj do naszego sklepu na Etsy, gdzie znajduje się  ponad 980 opinii o naszych usługach! Poniżej niektóre z nich:)

 

 

 

 

Zobacz naszą małą   galerię pierścionków  wykonanych na indywidualne zamówienie dla naszych klientów. To tylko mały procent  naszych wszystkich prac 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl