Blank O ARPELC

Cześć!

 

Jestem artystą, projektantem biżuterii, złotnikiem, mistrzem jubilerstwa. Od ponad trzydziestu lat tworzę biżuterię. W jubilerstwie doszedłem do samego szczytu. Tworzyłem naszyjniki platynowe z najrzadszymi i najcenniejszymi kamieniami szlachetnymi na świecie, które sprzedawane były za miliony. Wykonywałem również ręcznie pierścionki platynowe z wielokaratowymi czystymi diamentami czy szmaragdami, unikatowe bransolety, kolczyki. Tworzyłem biżuterię będącą prawdziwą lokatą kapitału, z którą można iść na czerwony dywan, lśnić i zachwycać. 

 

Po powrocie do Europy postanowiłem zacząć tworzyć biżuterię najwyższej klasy w dostępnej cenie. By każda kobieta mogła wyróżnić się nietypową, prawdziwą biżuterią i poczuć się wyjątkowo. 

 

Kocham pracę z metalem. Czuję go. Bawi mnie praca z różnymi metalami i daje ogromną satysfakcję. Jestem dobry w tym co robię, a nic tak nie motywuje jak poczucie, że robi coś się dobrze. 

 

Znam się na swojej pracy. Potrafię określić odpowiednie proporcje, aby w pierścionku czy naszyjniku wszystkie elementy współgrały idealnie. Lubię pracę w różnych technikach, eksperymentuję z różnymi formami, bo sprawia mi to radość. 

 

Uwielbiam też, kiedy moi klienci dostają zamówiony pierścionek czy naszyjnik. Uwielbiam ich obserwować i patrzeć jak bardzo są poruszeni i jakie wrażenie na nich to robi. Jak mierzą, przyglądają się każdemu detalowi. Widzę, ten błysk w oku, uśmiech na twarzy, ukradkowe spojrzenia. Dla mnie jest to bezcenne. Jeżeli zamawiają online, często piszą by podziękować, przysyłają zdjęcia. Czuję się maleńką częścią ich historii. To dla mnie zawsze wielka radość. A potem bardzo często wracają. Z wieloma znam się już po imieniu. Ponieważ moja praca jest moją pasją to w pewnym sensie nawet w pracy odpoczywam.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl