Blank PIERŚCIONKI NA ZAMÓWIENIE

 

Tworzymy Wyjątkowe Pierścionki Zaręczynowe na Zamówienie - Doświadczenie, Pasja i Magia w Jeden Jedyny Pierścionek

W Arpelc to nie tylko biżuteria, to historia kunsztu i miłości do tworzenia. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim stażem, ale przede wszystkim to pasjonatami, którzy oddają swoje serca i umiejętności w każdy projekt. Każdy nasz pierścionek zaręczynowy na zamówienie to owoc pasji, niezliczonych godzin pracy i precyzji, która idzie o krok dalej, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Biżuteria na Zamówienie Dla Ciebie

Naszą główną inspiracją jest Wasza miłość i wyjątkowość Waszego związku. Każdy pierścionek, który opuszcza naszą pracownię, jest niepowtarzalny, tak samo jak historia, którą opowiada. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Pierścionki Zaręczynowe na Zamówienie - Twój Projekt, Twój Wybór

Niezapomniane Chwile, Wyjątkowa Biżuteria

Tworząc pierścionki zaręczynowe na zamówienie, nieustannie dążymy do doskonałości. Nasze wyroby łączą w sobie najwyższą jakość złota próby 585, 750 oraz platyny 950 z niezwykłymi detalami, które nadają każdemu projektowi niepowtarzalny charakter. Efekt końcowy? To coś więcej niż biżuteria. To magia, która sprawia, że serca biją mocniej, a na twarzy pojawia się wielki uśmiech.

Twoje Wizje, Nasza Realizacja

W Arpelc nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli masz marzenie o wyjątkowym pierścionku zaręczynowym na zamówienie, które będzie odzwierciedlało Waszą historię, jesteśmy gotowi to zrealizować. Nasza kreatywność i umiejętności pozwalają nam tworzyć nawet najbardziej wydumane projekty. Ale to nie koniec - naszym celem jest osiągnięcie efektu "wow", który sprawi, że Wasze serca staną w miejscu na widok naszych pierścionków.

Twoja Miłość, Nasza Pasja

Tworzenie biżuterii na zamówienie to dla nas nie tylko praca, to pasja. Każdy nasz projekt to wyjątkowa opowieść miłosna, a Twój pierścionek zaręczynowy to jej nieodłączna część. Razem stworzymy coś niezwykłego, co przekroczy Wasze najśmielsze oczekiwania.

Kontaktuj się z nami już dziś. Przekształć swoją miłość w biżuterię na zamówienie, która zachwyci Was i wszystkich dookoła.

 

 

W Arpelc  tworzymy pierścionki zaręczynowe na indywidualne zamówienie. To Twoja szansa, aby stworzyć coś absolutnie wyjątkowego - pierścionek z naturalnymi kamieniami, wykonany z najwyższej jakości złota lub platyny. Autentyczny, głęboko osobisty pierścionek, który nie tylko będzie wyglądał pięknie, ale także będzie cieszyć Twoje oko i duszę.

 

Teraz możesz dać upust swojej kreatywności i wyobraźni, tworząc najbardziej niekonwencjonalne połączenia. Nasza dogłębna wiedza i doświadczenie w jubilerstwie pozwalają nam łączyć projekty, które dla innych mogą wydawać się szalone. Prace wykonane przy naszej współpracy są spójne, proporcjonalne i przyciągają uwagę bez względu na ich rozmiar. Dla nas nie ma takiego pojęcia jak "zbyt dziwny", "zbyt szalony" czy "niepoważny". Każdy projekt traktujemy z pasją i oddaniem, dbając o najmniejsze detale.

Zapraszamy do spojrzenia na niektóre z naszych unikalnych dzieł stworzonych na indywidualne zamówienie. Jeśli marzysz o tym, abyśmy stworzyli coś szczególnego tylko dla Ciebie - napisz do nas! Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i zaprojektować pierścionek, który spełni wszystkie Twoje marzenia i oczekiwania. Z Arpelc Twoje marzenie o idealnym pierścionku zaręczynowym staje się rzeczywistością.

17 PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH WYKONANYCH RĘCZNIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE W PRACOWNI ARPELC

 
1. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z 0.70 CT  BRYLANTEM

pierścionek 0.70 CT z brylantem

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z  0.70ct brylantem.  Pierścionek został wykonany ręcznie w białym i żółtym złocie próby 750. Klient chciał by kształt  pierścionka był bardziej klasyczny, niż w moim pierwszym projekcie.  Czystość diamentu była wyjątkowa (kolor E, czystość VVS1) i  to on miał stanowić całe piękno pierścionka .  Oprawa kamienia w cztery łapki. 

 

 

2. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z  1.65CT  BRYLANTEM

pierścionek 1.65 CT z brylantem

Przepiękna klasyka- pierścionek z  dużym 1.65Ct brylantem - jakość Si1 wykonany na indywidualne zamówienie w różowym złocie próby 750. Ponadczasowy, zachwycający.

 

3.  PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE  Z TRZEMA DIAMENTAMI 

pierścionek z trzema diamentami

Ponadczasowa klasyka w nowoczesnym stylu. Pierścionek z trzema brylantami wykonany ręcznie w złocie próby 750.

 

4. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z BRYLANTAMI I PASUJĄCĄ OBRĄCZKĄ

pierścionek z brylantami i pasującą obrączką

Delikatny, pierścionek zaręczynowy  centralnym kamieniem brylantem otoczonym kalibrowanymi, lśniącymi brylantami w stylu halo. Na szynie pierścionka diamenty wstawione ręcznie metodą cutdown. Do kompletu pasująca obrączka  z diamentami cutdown oprawionymi na całej szynie. 

 

5. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE ZE SZMARAGDEM I DIAMENTAMI W STYLU VINTAGE

pierścionek ze szmaragdem i diamentami w stylu vintage

Pierścionek w stylu vintage na szerokiej szynie, z naturalnym szmaragdem oplecionym mieniącymi się brylantami.  Część centralna pierścionka umieszczona nisko, aby przylegała do palca. Ponadczasowy, zachwycający, przyciągający uwagę.

 

6. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z NIEBIESKIM SZAFIREM I DIAMENTAMI

pierścionek z niebieskim szafirem i diamentami

Pierścionek Zaręczynowy wykonany na indywidualne zamówienie z owalnym, niebieskim szafirem i diamentami  o szlifie brylantnowym wokół kamienia centralnego. Wykonany ręcznie w białym złocie próby 750.  

 

7. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z SZAFIREM I DIAMENTAMI

pierścionek z szafirem i diamentami

Bardzo kobiecy, delikatny pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie w żółtym złocie. Brylanty rozłożone są równomiernie na szynie. Oprawa wokół okrągłego szafira wypolerowana na wysoki połysk.

 

8. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z NIEBIESKIM SZAFIREM W KSZTAŁCIE MARKIZY I BRYLANTAMI

pierścionek z niebieskim szafirem w kształcie markizy i brylantami

Niesamowity,  w stylu vintage pierścionek zaręczynowy wykonany na indywidualne zamówienie. Naturalny, niebieski szafir jest w kształcie markizy i wokół tego kamienia usytuowane są brylanty. Szyna pierścionka wypolerowana na wysoki połysk. Pierścionek wykonany jest w złocie próby 750.

 

9. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY  I OBRĄCZKA ŚLUBNA WYKONANE WRAZ Z KLIENTAMI W  PRACOWNI

pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna

Nie często się to zdarza, ale czasami razem z klientami tworzymy wspólnie ich biżuterię ślubną. Tutaj efekt naszej wspólnej pracy.  Pierścionek zaręczynowy z trzema diamentami i obrączka.

 

10. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z RUBINEM I DIAMENTAMI

pierścionek z rubinem i diamentami

Minimalistyczny, delikatny pierścionek zaręczynowy z naturalnym rubinem i diamentami  wykonany na indywidualne zamówienie.  Uwielbiam jego  subtelność. 

 

11. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z DIAMENTEM W KSZTAŁCIE ŁEZKI I PASUJĄCĄ OBRĄCZKĄ

pierścionek w kształcie łezki i pasującą obrączką

Twoje oczy przyciąga nietypowa obrączka wokół  pierścionka? :)  Komplet ten zachwyca swoją odmiennością. Do tego wykonana z etycznie wybranymi, pięknymi brylantami. 

 

12. PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z ZIELONYM SZAFIREM I DIAMENTAMI

pierścionek z zielonym szafirem i brylantami

Przecudna klasyka, prosty design. Owalny zielony szafir otoczony diamentami po bokach. Cała magia zawarta w kamieniu i młotkowaniu wokół kamienia. Pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie. 

 

 

13. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z  0,70 CT  BRYLANTEM

 

pierścionek 0,70 CT z brylantem

Pierścionek zaręczynowy. Prosty, lecz z klasą i ponadczasowy. Bez żadnych 'udziwnionych form'. Klient chciał, aby głównym kamieniem był diament o szlifie szmaragdowym (wielkość do uzgodnienia; od 0.5 do 1 karata). Prawdopodobnie białe złoto.

Finalnie pierścionek został wykonany ręcznie w platynie 950, z diamentem 0,70ct G-VS2 z 22 brylantami po bokach.

 14. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z NIEBIESKIMI SZAFIRAMI - PAS ORIONA

 

pierścionek z niebieskimi szafirami - pas oriona

Ponieważ moja dziewczyna uwielbia wszystko, co jest związane z kosmosem i gwiazdami, wpadłem na pomysł aby pierścionek miał motyw pasu Oriona. Są to trzy gwiazdy Alnitak, Alnilam i Mintaka położone obok siebie pod charakterystycznym kątem - a raczej duża część zdjęć całej konstelacji jest przedstawiana tak, że pas ma kąt 30-40 stopni. I chciałbym aby ten właśnie kąt, odchylenie kamieni od pierścionka była najważniejszą i najbardziej rzucającą się w oczy rzeczy w całej tej konstrukcji Dodatkowo, co jest również ważne, gwiazdy te nie leżą od siebie w linii prostej oraz są różnej wielkości.”

 

Studiowaliśmy układ gwiazd i udało nam się finalnie stworzyć takie dzieło:) Finalnie w platynie 950 z niebieskimi naturalnymi szafirami.

 

 

15. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE – PROJEKT BATMAN

 

pierścionek batman

Mieliśmy dużo radości przy tworzeniu tego pierścionka zaręczynowego motywem symbolu Batman'a z trylogii Nolana. Powstał w białym i żółtym złocie próby 585 z brylantem.16.  PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE  Z MOTYWEM ROŚLINNYM

 

 

pierśionek z motywem roślinnym

Pierścionek na zamówienie z diamentem w tematyce leśnej - pierścionek dla kobiety która jest miłośniczką przyrody, pierścionek miałby mieć strukturę gałęzi oraz liści w eleganckiej formie.

Finalnie powstał ten pierścionek z 0.40ct diamentem o kolorze G i czystości VS1 w białym złocie próby 585.17. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE  DLA MAMY Z KAMIENIAMI URODZINOWYMI

 

 

pierścionek dla mamy z kamieniami urodzinowymi

Pierścionek, jaki stworzyliśmy dla naszej klientki jako prezent dla mamy z kamieniami urodzinowymi bliskich: aleksandrytem i akwamarynem i różowym turmalinem, szmaragdem i cytrynem.

 

 

Projekt jest w Twojej głowie. Wystarczy, że nam o nim opowiesz, a w Arpelc stworzymy TEN JEDEN, JEDYNY NA CAŁYM ŚWIECIE- specjalnie dla Ciebie:).

Znajomość fachu i różnorodność technik, nawet starych pozwana nam na przyjmowanie niemal wszystkich zleceń od kopii biżuterii antycznej, w stylu art deco, edwardiańskim, secesyjnym czy współczesnym i minimalistycznym.

Napisz do nas już teraz i zobacz co możemy zaoferować!

 

 

 Stwórz wyjątkowy pierścionek zaręczynowy na miarę Twoich marzeń

 

Sprawdź jak zamówić pierścionek na indywidualne zamówienie 

 
Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl