fbq('track', 'InitiateCheckout'); } });
12 NIEZWYKŁYCH PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH STWORZONYCH RĘCZNIE NA INDYWIDUALNE [..]

Przeglądasz tysiące stron internetowych, skrolujesz piny na Pintereście w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego. Oglądałaś już ich chyba milion i z każdym jest coś nie tak. Nie te proporcje, nie te kamienie, nie ten materiał, albo projekt fajny, ale wykończenie zbyt tandetne. Znasz to?

W Arpelc tworzymy również pierścionki zaręczynowe na indywidualne zamówienie. To jest Twoja szansa by stworzyć coś specjalnie dla Ciebie - wyjątkowy pierścionek z etycznie pozyskanymi kamieniami i złotem lub platyną pochodzącą z recyklingu. Autentyczny, głęboko osobisty pierścionek, który nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale świadomość, że pochodzi z etycznych źródeł spowoduje, że będziesz cieszyć oko i głowę :)

Teraz możesz szaleć i wymyślać najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania i łączenia. Doskonała znajomość warsztatu pozwala łączyć nam projekty, które dla wielu mogą wydawać się  szalone. Prace stworzone przy współpracy z nami są spójnie, proporcjonalne i zwracają uwagę bez względu na wielkość. Dla nas nie ma czegoś takiego, jak za dziwny, zbyt zwariowany, niepoważny. Do każdego projektu podchodzimy z pasją. Każdy projekt wykonujemy z największą starannością i fachowością.
Spójrz na niektóre nasze dzieła wykonane na indywidualne zamówienie 
i jeżeli marzysz byśmy stworzyli coś szczególnego tylko dla Ciebie- napisz do nas!12 PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH WYKONANYCH RĘCZNIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE W PRACOWNI ARPELC1. PIERŚCIONEK NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE Z 0.70 CT  BRYLANTEM

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z  0.70ct brylantem.  Pierścionek został wykonany ręcznie w białym i żółtym złocie próby 750. Klient chciał by kształt  pierścionka był bardziej klasyczny, niż w moim pierwszym projekcie.  Czystość diamentu była wyjątkowa (kolor E, czystość VVS1) i  to on miał stanowić całe piękno pierścionka .  Oprawa kamienia w cztery łapki. 

2. Pierścionek zaręczynowy na indywidualne zamówienie z 1.65CT brylantem

Przepiękna klasyka- pierścionek z  dużym 1.65Ct brylantem - jakość Si1 wykonany na indywidualne zamówienie w różowym złocie próby 750. Ponadczasowy, zachwycający.

3.  Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie z  Trzema Brylantami

Ponadczasowa klasyka w nowoczesnym stylu. Pierścionek z trzema brylantami wykonany ręcznie w złocie próby 750.

4. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Brylantami Wraz Z Pasującą Obrączką

Delikatny, pierścionek zaręczynowy  centralnym kamieniem brylantem otoczonym kalibrowanymi, lśniącymi brylantami w stylu halo. Na szynie pierścionka diamenty wstawione ręcznie metodą cutdown. Do kompletu pasująca obrączka  z diamentami cutdown oprawionymi na całej szynie. 

5. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z  Szmaragdem i Brylantami W Stylu Vintage

Pierścionek w stylu vintage na szerokiej szynie, z naturalnym szmaragdem oplecionym mieniącymi się brylantami.  Część centralna pierścionka umieszczona nisko, aby przylegała do palca. Ponadczasowy, zachwycający, przyciągający uwagę.

6. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Niebieskim Szafirem i Brylantami

Pierścionek Zaręczynowy wykonany na indywidualne zamówienie z owalnym, niebieskim szafirem i diamentami  o szlifie brylantnowym wokół kamienia centralnego. Wykonany ręcznie w białym złocie próby 750.  

7. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Okrągłym Zielonym Szafirem i Diamentami.

Bardzo kobiecy, delikatny pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie w żółtym złocie. Brylanty rozłożone są równomiernie na szynie. Oprawa wokół okrągłego szafira wypolerowana na wysoki połysk.

8. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z  Niebieskim Szafirem W Kształcie Markizy i Brylantami.

Niesamowity,  w stylu vintage pierścionek zaręczynowy wykonany na indywidualne zamówienie. Naturalny, niebieski szafir jest w kształcie markizy i wokół tego kamienia usytuowane są brylanty. Szyna pierścionka wypolerowana na wysoki połysk. Pierścionek wykonany jest w złocie próby 750.

9. Pierścionek Zaręczynowy I Obrączka Ślubna Wykonane Wraz Z klientami w mojej pracowni

Nie często się to zdarza, ale czasami razem z klientami tworzymy wspólnie ich biżuterię ślubną. Tutaj efekt naszej wspólnej pracy.  Pierścionek zaręczynowy z trzema diamentami i obrączka.

10. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Kwadratowym Rubinem i Brylantami

Minimalistyczny, delikatny pierścionek zaręczynowy z naturalnym rubinem i diamentami  wykonany na indywidualne zamówienie.  Uwielbiam jego  subtelność. 

11. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Brylantem W Kształcie Łezki i Pasującą Obrączką.

Twoje oczy przyciąga nietypowa obrączka wokół  pierścionka? :)  Komplet ten zachwyca swoją odmiennością. Do tego wykonana z etycznie wybranymi, pięknymi brylantami. 

12. Pierścionek Zaręczynowy Na Indywidualne Zamówienie Z Zielonym Szafirem i Diamentami Po Bokach

Przecudna klasyka, prosty design. Owalny zielony szafir otoczony diamentami po bokach. Cała magia zawarta w kamieniu i młotkowaniu wokół kamienia. Pierścionek wykonany na indywidualne zamówienie. Projekt jest w Twojej głowie. Wystarczy, że nam o nim opowiesz, a w Arpelc stworzymy TEN JEDEN, JEDYNY NA CAŁYM ŚWIECIE- specjalnie dla Ciebie:).

Znajomość fachu i różnorodność technik, nawet starych pozwana nam na przyjmowanie niemal wszystkich zleceń od kopii biżuterii antycznej, w stylu art deco, edwardiańskim, secesyjnym czy współczesnym i minimalistycznym.

Sprawdź jak zamówić pierścionek na indywidualne zamówienie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl