NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakich informacji potrzebujemy by wykonać pierścionek?

 

Do wykonania pierścionka wystarczy podanie nam jego średnicy wewnętrznej. Może być też podany wewnętrzny obwód pierścionka w milimetrach i na tej podstawie wykonamy pierścionek.

Posługujemy się każdą skalą rozmiarów, więc może to być jakikolwiek rozmiar europejski lub amerykański, a my dokonamy konwersji.

Pamiętaj, że najlepszym sposobem, aby prawidłowo określić rozmiar pierścionka jest dokonanie pomiaru u jubilera lub w sklepie jubilerskim.

 

Co zrobić jeśli nie trafiłem/łam z rozmiarem pierścionka?

 

W przypadku, kiedy rozmiar okazał się niewłaściwy, prosimy o kontakt. W ciągu pół roku od zakupu można darmowo zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar pierścionka lub obrączki. Wystarczy dostarczyć nam biżuterię osobiście lub przesyłając na nasz adres, zamieszczając w środku informację, na jaki rozmiar ma być ona zmieniona. Prosimy również dołączyć numer zamówienia oraz adres do wysyłki.Czy mogę zmienić szerokość szyny pierścionka?

 

Tak, oczywiście. Standardowo w naszym sklepie dostępne są dwie szerokości szyny 1.2 mm oraz 1.5 mm, które można dokupić do każdego pierścionka z cienką szyną w zakładce “zmiana szerokości szyny”. Jeśli interesuje cię inna szerokość niż powyższe skontaktuj się z nami, aby ustalić cenę.

 

Czy jest możliwość personalizacji biżuterii?

 

Możemy wykonać grawerunek na wszystkich produktach, których szyna posiada szerokość minimum 2.5 mm. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. W przypadku naszych minimalistycznych pierścionków, możliwe jest wygrawerowanie maksymalnie 3 symboli np. pierwszej litery imienia lub inicjały.

 

Chcę mieć większy diament w pierścionku zaręczynowym? Czy jest to możliwe?

 

Tak, jak najbardziej możemy wykonać pierścionek z większym diamentem. Skontaktuj się z nami, umieszczając w wiadomości szczegółowe dane dotyczące kamienia, czyli jego wymiary, czystość, kształt oraz kolor. W przeciągu kilku dni otrzymasz od nas wiadomość z ofertą cenową.

 

Jak opakowana będzie biżuteria?

 

Każdy przedmiot pakowany jest w eleganckie pudełeczko na biżuterię z logo marki Arpelc, wykonane z ekologicznego materiału.

Pudełeczko zostanie dodatkowo zapakowane w większy kartonik, który zabezpieczy biżuterię przed uszkodzeniem. Kartonik ten wypełniony jest wełną drzewną. Biżuterię pakujemy w taki sposób, aby z zewnętrzne opakowanie nie wskazywało co jest zawartością przesyłki.

Jeśli do przesyłki ma być dołączona wiadomość do odbiorcy, proszę o informację przy składaniu zamówienie.

 

Czy biżuteria Arpelc objęta jest gwarancją?

 

Na wszystkie wyroby jubilerskie zakupione w sklepie Arpelc udzielona jest roczna gwarancja. Gwarancja ta obejmuje wszelkie wady materiału lub wykończenia produktu.

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez klienta nie są objęte gwarancją.

Gwarancją nie jest też objęte naturalne zużycie materiału wynikające z codziennego użytkowania produktu.

Jeśli przedmiot ulegnie uszkodzeniu po upływie okresu gwarancyjnego, oczywiście możemy taki przedmiot naprawić. Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wyceny naprawy proszę o kontakt z nami..Jak długo trwa wysyłka?

 

Standardowo wysyłka trwa 1 dzień do każdego miejsca w kraju oraz około 3-5 dni roboczych za granicę.


W jaki sposób mogę dokonać zwrotu?

 

Państwa zadowolenie z naszej biżuterii jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zawsze wykonywać biżuterię z największą starannością. Każdy produkt opisujemy jak najbardziej szczegółowo, w sposób prosty i zrozumiały. Chętnie odpowiadamy też na wszelkie pytania dotyczące przedmiotów widocznych w naszym sklepie.

Jeśli mimo to nie jest Pan/Pani zadowolony z zakupu, mogą go Państwo zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W pierwszej kolejności prosimy skontaktować się z nami i poinformować nas o chęci zwrotu produktu. Odsyłany przedmiot nie może posiadać żadnych śladów uszkodzenia lub zużycia. Do przesyłki zwrotnej prosimy o dołączenie wypełnionego arkusza zwrotu oraz dowodu zakupu.

BIŻUTERIA WYKONANA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE I PERSONALIZOWANA nie podlega zwrotom.

 

Czy w przypadku wysyłki za granicę zostaną naliczone jakiekolwiek podatki lub opłaty importowe?

 

Zamówienia złożone w naszym sklepie są wolne od podatku, jednak w niektórych krajach może zostać naliczona opłata importowa, którą pokrywa kupujący.

 

Jakie są metody płatności?

 

W naszym sklepie możecie Państwo dokonać płatności za pomocą PayPal lub kartą kredytową / debetową.

 

Czy użyte kolorowe kamienie są naturalne czy syntetyczne?

 

Wszystkie kamienie, których używamy, są naturalnie, wydobywane z ziemi i pochodzą z etycznych źródeł. Bardzo cenimy sobie wyjątkowość i niepowtarzalność takich kamieni, bo dzięki nim każdy produkt jest tak naprawdę jeden jedyny. Kamienie naturalne idealne pasują do ręcznie wykonywanej biżuterii, nie pochodzącej z masowej produkcji. Kamienie te nie zawsze są idealne. Czasami mogą pojawiać się inkluzje, ale w tym tkwi ich piękno.

 

Jak prawidłowo dbać o biżuterię?

 

Biżuteria Arpelc jest wykonana z metali szlachetnych i naturalnych kamieni szlachetnych. Aby prezentowała się pięknie i była skarbem na lata wymaga jednak właściwego użytkowania:

a. Każdą biżuterię, bez względu na materiał użyty do jej produkcji, należy chronić przed zarysowaniami, chemikaliami, światłem słonecznym i ekstremalnym ciepłem lub zimnem.

b. Biżuteria wymaga regularnego czyszczenia - najlepiej użyć w tym celu profesjonalnych środków do czyszczenia biżuterii. Delikatniejsze kamienie nie mogą być czyszczone szczotką, lecz zamiast tego należy użyć szmatki o gładkiej powierzchni oraz wody z mydłem. Większości kamieni szlachetnych nie powinno się poddawać czyszczeniu w myjkach parowych i sonicznych.

c. Biżuteria powinna być przechowywana w pudełeczkach, w takich sposób, aby przedmioty były od siebie oddzielone. To uchroni je przed przetarciem.

d. Nie należy zakładać biżuterii korzystając z basenu - chlor może uszkodzić metal i w efekcie zniszczyć biżuterię.

e. Należy również unikać noszenia biżuterii podczas czynności takich jak sprzątanie, praca w ogrodzie lub sport oraz podczas wszelkich czynności, podczas których biżuteria mogłaby ulec mechanicznemu uszkodzeniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl