Blank PERSONALIZOWANY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY, KTÓRY ONA POKOCHAW Arpelc możesz personalizować Twój pierścionek zaręczynowy. Bardzo podobają Ci się nasze wzory, ale może się zdarzy, że marzy Ci się   pierścionek z innym kamieniem, którego akurat nie ma go w naszym sklepie. Może  chcesz, by kamień był odrobinę większy, a szyna bardziej masywna. Napisz do nas! Spełniamy wszystkie Twoje marzenia i dopasowujemy je do Twoich potrzeb.

W naszych zasobach posiadamy niewymiarowe kamienie ręcznie szlifowane o wyjątkowych kształtach, które nie są dostępne w standardowej ofercie. Nie są one oferowane na naszej stronie internetowej. Jeżeli interesuje Ciebie jakiś konkretny kamień, skontaktuj się z nami, może trafią w Twoje gusta.W JAKI SPOSÓB POWSTAJE PERSONALIZOWANY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY KROK PO KROKU

Krok 1

Napisz do nas, zadzwoń lub przyjdź do naszej pracowni w Gdańsku. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba.

Krok 2


Powiedz nam, jakie zmiany chciałabyś widzieć w Twoim pierścionku. Jeżeli chcesz inny kamień, wtedy pokażę Tobie jakie masz opcje. Jeżeli nie mam kamienia, czasami trzeba będzie na niego poczekać.

Ustalamy materiał w jakim ma powstać pierścionek: złoto próby 585, 750 we wszystkich kolorach lub platyna

Opcjonalnie grawerunek - W biżuterii minimalistycznej przeważnie 1-2 znaki.

Szerokość szyny i kształt szyny możemy dopasowac indywidualnie.

Krok 3


Czas tworzenia pierścionka, to w zależności 2-6 tygodni.

Pierścionek można odebrać osobiście w naszej pracowni w Gdańsku, lub przesyłamy do Ciebie kurierem.


W naszej pracowni tworzymy również ręcznie pierścionki na zamówienie według Twojego wzoru i projektu.   Jeżeli jesteś zainteresonawy, przejdź tutaj!

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl