Blank KLASYCZNE I PONADCZASOWE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z BRYLANTAMI OD ARPELC

Moda zmienia się nieustannie. Ciężko za nią nadążyć, nieprawdaż? To co jest modne w tym roku, może być niemodne za dwa lata. Istnieją jednak takie pierścionki, które niezależnie od panującej mody są klasyczne i ponadczasowe.

W Arpelc stworzyliśmy linię takich pierścionków z brylantami, które wyróżniają się nie tylko wykonaniem, ale również designem. Niby tradycyjne, a jednak z nowoczesną finezją. Wykonane są ręcznie w złocie próby 750 i 585. Trudno się im oprzeć :) Mam nadzieję, że i Was zachwycą.

Każdy pierścionek w Arpelc może być dostosowany do Twojego budżetu i potrzeb. Jeżeli szukasz brylantu o innych parametrach lub innym kształcie niż te widoczne w naszym sklepie, po prostu napisz do nas.

Pamiętaj, tworzymy również pierścionki zaręczynowe na indywidualne zamówienie!

Pierścionek zaręczynowy z platyny

Platynowa biżuteria to klasa sama w sobie! To symbol luksusu, prestiżu i szyku. Czy wiecie, że najwspanialsza biżuteria na świecie powstaje właśnie z platyny? Czasami równiż wykonywana jest ze złota o dużej czystości, ale to zawsze platyna jest pierwszym wyborem.

Platyna doskonale nadaje się do biżuterii ślubnej: pierścionków zaręczynowych czy obrączek. Jest bielsza od białego złota i bardzo odporna na ścieranie. Cięższa niż złoto. Jest niezniszczalna! Jeżeli masz alergię na nikiel, to platyna nie uczula. W Arpelc tworzymy biżuterię z platyny próby 950.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl